http://magacin.forumotion.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://magacin.forumotion.net/

Zanimljivosti, Smehoteka, Quotes
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
EPP
Help end world hunger
Zadnje teme
» 15 Amazing Life Lessons from Jim Morrison
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPon Apr 17, 2017 11:26 am od dat8ja

» 10 Life Lessons from Vladimir Putin
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPon Apr 17, 2017 11:24 am od dat8ja

» 15 Amazing Life Lessons from Charlie Chaplin
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPet Jun 03, 2016 11:42 pm od dat8ja

» 15 Amazing Life Lessons from Bruce Lee - Be Water my Friend
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPet Jun 03, 2016 11:30 pm od dat8ja

» Bogatstvo ?
Pismo Tehničkoj Službi EmptyUto Maj 08, 2012 7:55 pm od voodoo

» "MISLIO SAM DA JE ŽIVOT" via Branimir Štulić
Pismo Tehničkoj Službi EmptySub Apr 28, 2012 6:07 pm od voodoo

» MOŽDA JESTE, MOŽDA NIJE
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPet Jan 06, 2012 11:12 pm od dat8ja

» MOŽDA JESTE, MOŽDA NIJE
Pismo Tehničkoj Službi EmptyPet Jan 06, 2012 4:03 am od voodoo

» PUSTITE ME LJUDI. PUSTITE ME…
Pismo Tehničkoj Službi EmptySub Avg 13, 2011 5:07 pm od voodoo

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

Forum

 

 Pismo Tehničkoj Službi

Ići dole 
AutorPoruka
voodoo

voodoo


Broj poruka : 79
Raspolozenje : Pismo Tehničkoj Službi 2s6uahl
Datum upisa : 09.03.2009

Pismo Tehničkoj Službi Empty
PočaljiNaslov: Pismo Tehničkoj Službi   Pismo Tehničkoj Službi EmptyPon Nov 16, 2009 2:01 am

PISMO TEHNICKOJ SLUZBI:



Postovani,

Prosle godine izvrsila sam apgrejd s DECKA 5.0 na MUZA 1.0. Nazalost, program veoma lose radi. Nekompatibilan je s finansijskim softverom tako da je sada znatno ogranicen pristup aplikacijama GARDEROBA, dok se NAKIT i CVECE ne mogu ni pokrenuti, iako su savrseno funkcionisali sa DECKOM 5.0. Uz to, s instalacijom MUZA 1.0 doslo je do automatske deinstalacije mnogih zabavnih aplikacija kao sto su KRSTARENJE, VECERA UDVOJE i slicno, ali su umesto njih instalirani novi programi koji nisu iz te kategorije, kao sto su POKER, SUBOTA ISPRED TV-a i NERED SVUDA 2005...
Startovanjem programa RAZGOVORI 8.0 pojavljuje se prozor koji upozorava na gresku i obavestava o onemogucenom pristupu nekim datotekama. Pokusaj njegovog ponovnog pokretanja rusi sistem. Ni pod kojim uslovima program ne izvrsava funkcije SPREMANJE U KUCI i POMOC U KUHINJI. Pokusala sam problem da resim ZVOCANJEM, ali ovaj visenamenski usluzni program, koji je ranije sjajno pomagao, sada daje vise nego ogranicene rezultate.

Molim vas da mi pomognete,
Nesretna korisnica.



ODGOVOR TEHNICKE SLUZBE:



Ovo je tipican problem na koji se zale korisnici i on nastaje usled obicne zablude. Mnoge nase korisnice vrse apgrejd s DECKA 5.0 na MUZA 1.0, sto je zapravo kardinalna greska jer je DECKO 5.0 paket za zabavu, dok je MUZ 1.0 operativni sistem, i to projektovan tako da izvrsava sto manji broj aplikacija. Pri tom, mnogi programski fajlovi mogu se instalirati samo jednom godisnje, i to je uslovljeno mnogim faktorima, posto MUZ 1.0 ima vrlo ogranicenu memoriju. Zato predlazemo da razmislite o kupovini novog softvera za poboljsanje performansa. Kao najefikasniji pokazali su se KUHINJA NJEGOVE MAME 18.1, STRPLJENJE 10.0, a ne treba zaboraviti ni NEZNOST 1.1. Kada se koriste zajedno, ovi programi ce uciniti da MUZ 1.0 razvije osobine kao sto su POPRAVKE U KUCI 1.0, VECERNJI IZLASCI 1.2, ROMANTIKA....Savetujemo da ni po koji cenu ne instalirate program TASTA 1.0 jer aplikacija daje smrtonosnu funkciju za MUZA 1.0 uvlaceci ga u petlju u kojoj ce izvrsavati samo PECANJE 9.4, LOV 5.2, sve dok konacno ne upadne u program PIVO 6.0, koji izaziva generisanje fajlova PIVSKI STOMAK 9.1 i HRKANJE XP, koji se prakticno ne mogu izbrisati.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pismo Tehničkoj Službi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pismo roditeljima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://magacin.forumotion.net/ :: Radoznalosti :: Smehoteka-
Skoči na: